Bet365 a Unibet – online stávkovanie

Unibet Slovakia pokerKatriona Matthew už na Olympiáde vidí spravodlivý podiel britských medailí a verí, že neexistuje žiadny dôvod, prečo by sa nemala pridať k impozantnému stretnutiu v Riu. Matthew bol na štadióne a spoznal Mo Farah, Jessica Ennis-Hillová a Greg Rutherford vyhrajú v sobotu zlato, striebro a bronz pred sledovaním Justin Rose nárokovať prvú golfovú olympijskú zlatú medailu na 112 rokov nasledujúci deň.Justin Rose získal zlato v olympijskom golfu pre Veľkú Britániu v Rio 2016 Čítať viac < Po rýchlom výlete cez mesto, 46-ročný bol tiež na Bet365 tenis v nedeľu večer vidieť kolega Scot Andy Murray úspešne obhájil svoj titul po vzrušujúce súťaže s argentínskou Juan Martín Del Potro.

“Je skvelé byť tu,” povedal svetové číslo 46, ktoré je súčasťou 60-polárneho poľa v Reserva de Marapendi. “Bol som na niekoľko rôznych vecí a teraz sa teším na golfový štart.” “Sledoval som trochu Justina a to bolo veľmi inšpiratívne.Dúfajme, že môžeme urobiť to isté ako on. Samozrejme, celý týždeň sa mu podarilo dobre a Henrik [Stenson] bol skvelý pre Bet365 golf. ”

Matthew príde do podujatia v dobrej forme, keď skončil v kravke za piatym Britská otvorená žien – udalosť, ktorú vyhrala v roku 2009 – vo Woburn v jej poslednom vystúpení. Rovnako sa mu páči vzhľad ihriska v meste Rio Rio, kde sa nachádzajú široké plavecké dráhy a veľa bunkrov, ktoré chránia kontúrovanú zeleninu. “Cítim sa dobre a dobre ju udržím,” povedal Matthew povedal. “Zrejme by som povedala, že mám dobrú šancu. Hral som dobre vo Woburnu a teším sa na tento týždeň. Nie je dôvod, prečo by som sa nemohol dobre. Dvojité zlato by bolo dobré. Prečo nie? Je to dobré golfové ihrisko.Vyzerá to na linksy, ale naozaj nehraje ako pravé Bet365 spojenie, pretože je trochu mäkšie a tráva je iná. “Matthewov britský kolega Charley Hull prišiel do Rio v nedeľu, ale pripustil, že bola už “bzučanie” a cítiť výhodu, že nie je stredobodom pozornosti, keď bola na domácom ihrisku vo Woburnu. “Mala som pocit, že na mňa je všetok tlak a potom je celkom pekné prísť udalosť, na ktorej nie sú všetky oči, “povedal 20-ročný. “Mám pocit, že som celú sezónu hrával celkom dobre.Budem pracovať na niekoľkých veciach na rade, pretože to nie je úplne biť to, ako chcem byť, ale dúfajme, že to bude dobré v stredu. ”

Zatiaľ čo viac ako 20 najlepších mužských hráčov stiahli sa z hier Unibet kvôli obavám o vírus Zika, zabalený plán a dokonca aj potrebu udržiavať svoje PGA Tour karty, udalosť žien obsahuje deväť z najlepších 10 na svete a Ha Na Jang na 10. pozícii len zmeškala, pretože už Kórea mal svoj úplný doplnok štyroch hráčov.Tri amatérov sú tiež v tejto oblasti, vrátane sveta No1, Leona Maguire, ktorý zastupuje Írsko spolu so svetom Severného Írska No473 Stephanie Meadow.Birdies porazili hadov a crokov, keď golf prichádza do Teletubbyland v Riu.

Maguire, ktorý bude v stredu vo štvrtej Unibet skupine, keď brazílska Miriam Nagl zasiahne úvodný záber, povedal: “Ako dieťa som sledoval olympijské hry každé štyri roky, takže skutočne byť súčasťou je neuveriteľný.

“Všetko sa môže stať tento týždeň. Je to malá oblasť, takže ju budem brať ako to príde. Nepredstavujem veľký tlak na seba.

“Ak chcete zastupovať Írsko v každom prípade, je veľká česť, ale reprezentovať svoju krajinu na olympijských hrách je taká veľká, ako to dostane.Írsko zvyčajne Unibet nezískalo toľko medailí, takže akýkoľvek druh medailí by sa stal snom. ”

Naposledy sa podujala ženská udalosť bezprostredne po mužskom turnaji na tom istom kurze v roku 2014 US Open / Women’s US Open v Pinehurst, čo vyvolalo obavy z podmienok. No svet Nového Zélandu č. 1, Lydia Ko, povedal: “Myslím si, že veľa starostí bolo,” ideme do svojich divotov? Ale v Pinehurst si už raz nemôžem spomenúť na to, kde som bol Unibet blízko k miestu, kde sú kluci. “