Anglický Trevor Bayliss naznačuje, že Jos Buttler sa vracia k Pakistanským testom

Keď sa zameriava na červenú guľu a skúšobnú sériu proti Pakistanu, Trevor Bayliss uviedol, ako môžu britskí výbereri premýšľať o rozmaznávaní svojej zostavy, väčšina z nich je oveľa príjemnejšia pre uši Josa Buttlera ako Scott Borthwick.S Nickom Comptonom z nesúhlasu, teraz berie samo-uložený break od kriketu, Borthwick bol široko touted ako jeho náhrada.Younis Khan vyzerá vek večer v Somersetu v deň dobrého dňa pre viac ako 30-ročný Pákistán Prečítajte si viac

Keď v sobotu videli Anglicko v Cardiffe zabaviť sériu ODI proti Srí Lanke, Bayliss s radosťou načrtol ďalšie možnosti, najmä Buttler, ktorý sa od 26. októbra Bet365 stavkovanie online nestretol s červenou loptou.

“Bude to zaujímavé výberové stretnutie,” povedal Bayliss. “Je to [Buttler] rozhodne v spore.Hovorili sme predtým o Butterovi, Jasonovi Royovi a Benovi Stokesovi, ktorí hrajú ako cesto – urobil 250 len pred niekoľkými Testami – takže všetci musia byť v spore. “Anglický tréner si nemyslí nedostatok kriketu červených loptičiek by bol pre Buttlerovo odvolanie. “Osobne si myslím, že by bol lepšie v Test kriketu, ak by hral ako on v bielej loptovej hre. To môže byť zničujúce v šiestich alebo siedmich. Určite vyzerá, že má v súčasnosti veľa dôvery.

“V tejto sérii ODI je pravdepodobne viac konzistentný než kedykoľvek predtým. Spôsob, akým udrel loptu, spôsob, akým sa nosil; jeho držanie bolo celkom dobré – je to v rozpore. Prestávka ho nepoškodila.Som si istý, že by bol rád, keby bol v testovacom tíme a som si istý, že bude hrať oveľa viac Test kriketu. “Bayliss mal tiež povzbudzujúce slová pre Stokes, ktorý hrá pre Durham ako špecialista v štvordňovom zápase proti Hampshire v Riverside. “Z môjho pohľadu je v rozpore s bodom, keď je vhodný, a podľa toho, ako odíde v sieťach, bude Unibet športové stávky môcť nakrútiť nejaké krátke kúzla. On musí byť prerokovaný. “David Willey a Joe Root inšpirovať Anglicku k víťazstvu 3-0 série po Srí Lanke Prečítajte si viac

Ďalšou otázkou týkajúcou sa battingu je trpká pozícia No3. V Austrálii to býva obsadené mužom, ktorý je považovaný za najlepšieho batsmana.To nie je tak často v Anglicku, ale nie je veľké prekvapenie, keď Bayliss hovorí: “Dlhodobo si myslím, že [Joe] Root je náš No3.”

Krátkodobý plán môže byť iný. “Kořen by to musel urobiť,” povedal. “Je to veľká zmena a štyri to urobil dobre. Môj spôsob myslenia spočíva v tom, že si najlepší tuk na No3. Z toho, čo som videl Jamesa Vinceho, myslím, že by mohol zvládnuť aj No3. Svojím spôsobom je to podobný hráč, ktorý hrá Rooty, klasický hráč, hrá pekný a rovný. “Znie to, akoby to Borthwick mohol urobiť s niektorými hlavnými behami na rieke.