Bet365 obťažoval úzkosťou prvýkrát v titulu bežať na West Ham

Pre všetky tieto skutočnosti momentálne nie je dojem, že by sme sa dostali do hĺbky, ale akýmsi druhom masového mliečneho napaľovania ako konečného rohu. Po vás, starý fazuľa. Nie, naozaj, pokračuješ.

Všetky štyri tímy na vrchole klesli za posledné dva dni. Na tomto mieste to bolo pretečenie Tottenham Hotspur, ktoré sa stretlo s možnosťou čeliť v tejto fáze v sezóne Bet365 prvýkrát od roku 1964. Namiesto toho Spurs stratil vzrušujúcu hru 1: 0 na výnimočný West Ham, pričom zaplatil cenu za prvú polovicu na Boleyn Ground, počas ktorej vytvorili niečo nové: nepríjemné preukázanie po tom, čo Mauricio Pochettino tím ťažkých bojovníkov prekvapil úroveň hnevu, ktorú stretli so svojimi súpermi.Po dobu 45 minút Spurs boli mimo Poch’d, prenasledovaný a ohrýzali preč na celom ihrisku prostredníctvom divoko motivované, fyzicky impozantný domáceho tímu.

Tak vysoko bol West Ham tlače, že Bet365 dvakrát do otvoru 50 minúte Hugo Lloris bol takmer poháňané späť v dôsledku svojho vlastného šesť yardov poľa o úteku v bordovej a modrej démona.

Spurs späť prísť nalievanie cez hradby opäť tlačí súpera späť do kúzlom po polčasom počas ktorých mohli dosiahnuť najmenej dvakrát. Príliš neskoro.Plán sa stále zdá byť jednoduchý: pokračujte v jazde, pokračujte v prehrávaní futbalu push-and-sprint, jasnosť prístupu Pochettina je výhodou sama osebe, keď sa sezóna zúži.

prvý krát trochu úzkostlivý, tím, pre ktorý je dôsledkom hrania so slobodou, pretože ste nikdy neboli v tejto pozícii predtým, je skutočnosť, že – na chvíľu visieť – nikdy ste v tejto Bet365 uvítací bonus pozícii nikdy neboli.

Odvtedy sa odohráva mnoho ďalších príležitostí, počnúc víkendom v severnom Londýne, ktorý – tento rýchly prehľad pravidiel potvrdzuje – nebudú môcť obaja tímy súčasne prehrať stánok? neoprávnených hráčov?) bez ohľadu na to, ako tvrdo sa pokúšajú.Facebook Twitter Pinterest Stav zápasu v Premier League, keď sa dostaneme smerom k finále. Keď táto hra odštartovala v hustom daždi, táto ozdobná stará vlnitá aréna bola skvelým hlučným štvorcom svetla v mestskom trápení. Špičky boli počas desaťročí významnými návštevníkmi Boleyn Ground. Nie je to úplne Bet365 najhorší súperi – táto čest patrí Millwallovej, inej polovici zavádzajúceho veselého Dockers Derby – ale dostatočne blízko, aby bola prominentnými susedmi. S davom v stave neustáleho rozruchu to trvalo West Švajčiarsky zápas o sedem minút, Michail Antonio, ktorý ísť domov z rohu, ktorý zniesol svalnatý Nacer Chadli.Bolo to úžasné záhlavie, ďalšia odmena za niektoré silno výkonné výkony.

Spurs reagoval s výbuchom napätej energie, ale West Ham bol zvinutý a pripravený bežať sám. Na chvíľu, s Slavenom Bilicom, ktorý sa s ním spojil a punkoval na dotykovom okraji, sa West Ham vydal na prehliadku heavy-metalového futbalu East End, Emmanuel Emenike a Dimitri Payet opakovane otvoril Tottenham hore po ľavom kanáli. Aj oni boli ťažko v boji, Bet365 pretože Erik Lamela a Harry Kane sa odvážili už skoro.

Náhradník Delle Ali urobil okamžitý rozdiel, hral s hnevom a pohon medzi líniami útoku a obrany. Kresťanský Eriksen, ktorý vedie stredu ihriska, bol takisto dominantný ako kurieri.

Príliš neskoro, aj keď znova.Existuje návrh, že skutočným nepriateľom Spurs sú ich vlastné fyzické limity. Pochettino je ranný mentor, Marcelo Bielsa, bol preslávený tým, že vedie svoje tímy do zeme. Poch-fade bol rys, niektorí hovoria z predchádzajúcich sezón Pochettino. Ale Tottenham tu nebol unavený. Boli to nudné. Najprv blikali. Facebook Twitter Pinterest manažér West Ham Poker Slaven Bilic získal ocenenie po Russell Brand po zápase.

V druhom polčase nebol žiadny nedostatok energie, len pre niektoré unavené mysle pre niektorých hard-pressed kľúčových hráčov. p> Kane zostáva dychtivý ako vždy, len trochu kožušený na okrajoch. Kane dokončil 12 prestupov celú noc a mal dve strely, obaja mimo Bet365 terča.Stále hrával každú minútu zachytenú touto zúfalou vôľou, aby sa zbláznil a hral a pretiahol hru svojou cestou. Ale on má tiež jeden gól z otvorenej hry v jeho posledných ôsmich hrách, nádherný mladý hráč vo svojej druhej najvyššia sezóna bola presunutá priamo do jeho vonkajších hraníc. Po prvýkrát chýba alternatíva vysokej kvality na zdieľanie nákladu vyzerá skutočne vynechať. Still Spurs sa bude baviť z ich energie v druhej polovici a od ich schopnosti v tejto sezóne odraziť sa dobre z porážok. Nervy boli ich odhodlanie, trochu vertigo tak blízko k vrcholu. Tento tím sa rýchlo naučil. To, čo robia odtiaľto s ponaučeniami tejto plachého prvého polčasu, vyzerá ako ďalší kľúčový obrat v tejto úžasnej pomalšej jazde na bicykli v záhlaviach titulu.

viac zde