Roberto Martínez má vinu pred prepadom Bet365 pred semifinále FA Cupu

Everton čelí Manchesteru United v sobotu, keď nevyhral od štvrťfinále FA Cupu proti Chelsea 12. marca. Shambolicová porážka v derby v Merseyside v stredu, prvá časť toho, čo Martínez označil za definitívny týždeň pre Everton, zvýšil tlak na 42-ročného a on sa blíži k zápasu vo Wembley s vážnymi problémami výberu.

p> Kapitán Phil Jagielka a stredopoliar Gareth Barry budú mať Bet365 pred semifinále konečné fitnessové testy, ale ich manažér očakáva, že budú mať bez skúseného páru pri vymenovaní jeho zostavy. Vďaka Séamus Coleman hamstrung začal Argentínsky hráč Ramiro Funes Mori odloženie troch zápasov a John Stones bol chorý, očakáva sa, že sa zotaví, Martínez navrhol Tonyho Hibberta a Matthewa Penningtona do 21 rokov.Ak sa vyberie, bude to Hibbert prvé zaradenie do tímu Everton Matchday po dobu 16 mesiacov. Napriek prudkému pozadiu Evertonovej 26. FA Cupu v semifinále, Martínez trvá na tom, že jeho jediné zameranie je na to, že porazí United a že bolo by neprofesionálne “strácať čas tým, že premýšľam o tom, čo si ľudia myslia a pozíciu Bet365 okolo manažéra”. Ale akceptuje, že kritika, ktorá prišla, je platná vzhľadom na výsledky tímu a prevzala zodpovednosť za problém.

“Keď strácate hry, kritika je oprávnená,” povedal Martínez. “Ako manažér, rovnakým spôsobom, ako si zbožňujete, sú extrémne emócie. Musím to prijať a ja musím byť zodpovedný. Moja pozícia manažéra je vždy spochybnená. Ako manažér ste vždy tri porážky, ktoré nie sú spochybnené. Nemyslím si, že sa to zmenilo.Niekedy je to verejne a viac zdôraznené a existujú rôzne okolnosti, ale pozícia manažéra nie je nikdy zaručená. Nemyslím si, že manažér to očakáva. Roberto Martínez z Evertona pripúšťa “rozpaky” po katastrofe v Anfielde Prečítajte si viac

“Od štvrťfinále FA Cupu výsledky neboli dosť dobré, by mali byť podrobené kontrole. To je súčasť našej pozície – až k výsledkom. Ale verte mi, nie je to v mojej mysli, Bet365 pretože teraz nie je čas. V súčasnej dobe sa sústredí na pohár FA a využitie príležitosti. Je to desať mesiacov tvrdej práce, aby ste sa dostali do tejto pozície. Nechcem strácať čas na veci, ktoré nemôžem ovládať. Všetko je o semi-finále a ako môžeme získať hráčov pripravených na veľkú športovú príležitosť.Všetko ostatné je na konci sezóny. ”

Martínez dodal, že vo futbale” možno som senant “a pevne verím, že strana z Evertona, klub tretieho semifinále víťazstvo nad United. V sobotu je to 50 rokov až do dňa ich prvého, víťazstvo 1-0 v Burndene Park s láskavým cieľom Colina Harveyho.

Spýtal sa, aké chyby urobil, manažér Everton odpovedal: “Som Veľmi si uvedomujeme, že úspech v štvrťroku ovplyvnil naše výsledky. To je jasné, ale teraz nie je čas sa na to pozrieť. Pre nás je len semifinále a ísť do Wembley. Každý, kto je Bet365 pripojený k Evertonu, je zranený práve teraz, od fanúšikov až po každého zamestnanca pracujúceho na farme Finch. Chopíme sa možnosti byť v FA Cupu. Je to len tretí raz za 20 rokov.To znamená, že túto šancu nemôžeme brať ľahko. Znamená to blokovať všetko ostatné. Chápem vaše otázky a váš uhol, ale nemôžem sa odvrátiť. Od prvého dňa som chcel len byť na pozíciách, aby som išiel do Wembley a bojoval som za striebro a máme jednu z týchto príležitostí. “Španiel pripustil, že zostal s” pocitom rozpakov ” 4-0 porazil Liverpool, keď Funes Mori pridal k svojim výberovým problémom zbieraním červenej karty za strašný faul na Divock Origi. Ale je neľútostný, že bieda v strednom týždni bude na Wembley zabudnutá. “” Myslím si, že je ľahké neustále vynulovať, “vysvetlil. “Jediná vec, ktorú môžete urobiť, keď nosíte bolesť, je Bet365 vidieť, ako ju zmeniť.Vo futbale je to ďalšia hra.

“Ide o neustále hľadanie riešení – ako napríklad vrátenie Matthewa Penningtona z jeho úverového kúzla v Walsalle. Bude sa podieľať. Možno som za posledných 10 rokov prekonal príliš veľa bolesti, aby som stratil sústredenie z jednej porážky na druhú.

“Posledný mesiac bol ťažký a ťažký a ja by som klamal, keby som povedal, nie bolestivé, ale rovnako musím byť zodpovedný. Ako manažér nemôžete strácať príliš veľa času na svoje pocity ako na človeka. Musíte sa sústrediť na vašu úlohu a je príliš veľa vecí, ktoré musíte urobiť, aby ste to spravili. “Pre Martíneza v sobotu to pravdepodobne zahŕňa výber obrany bez jeho vplyvnej Jagielky.Kapitán chýbal tri posledné zápasy, ale bol rozhodnutý hrať, aj keď jeho Bet365 bonus na kurzové stávky manažér priznáva možnosť, že pretekár Muhamed Besic premenil na obranu, je pravdepodobnejšie.

“Akýkoľvek lekársky dôvod povedal, nie je v poriadku, že je veľký otáznik, ale myslím viac na duševnú kondíciu a on len chce skúsiť, “povedal Martínez. “Mentálne chce byť fit a byť s tímom. To je lepšie ako mať čistú nohu a masťovú hlavu. Ak je mentalita správna, vezme vás ďalej. Mentálne je taký silný a vedie každého, kto je v miestnosti na ošetrenie, takže musíme mu poskytnúť túto príležitosť fitness testom. Hlboko však nečakám, že ho budem mať.

“Besic hral veľa pre Ferencvarosa.Tony Hibbert v pondelok stávková kancelária Bet365 odohral 45 minút pre hráčov mladších ako 21 rokov a povedal, že chce byť tlačený, aby bol v prvom tíme a pomohol. Budeme mať 11 rokov, nebojte sa. “